Opis stanowiska pracy

praca na terenie Niemiec
pełny etat + nadgodziny
przygotowanie powierzchni i położenie podłóg epoksydowych
Oferujemy:
niemiecką umowę o pracę, pełne świadczenia socjalne
stawka godzinowa netto 12 Euro
bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania

doświadczenie w pracy jako posadzkarz
prawo jazdy kat. B i własne auto są dużym atutem
dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord, dobra organizacja pracy
podstawowa znajomość języka niemieckiego, angielskiego

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne