Monter płyt kartonowo - gipsowych

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie, dla naszego wieloletniego Klienta pilnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Monter płyt kartonowo – gipsowych

Miejsce pracy: Francja

Zadania:

  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych, szpachlowanie,
  • Czytanie planów,
  • Wyznaczanie (trasowanie) poziome, pionowe,
  • Montaż konstrukcji/szkieletu.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku montera płyt k/g (mile widziane we Francji),
  • Asertywność,
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Zaangażowanie,
  • Własny samochód do wyjazdu.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,(systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
  • Opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
  • Bezpłatne mieszkanie w dobrym standardzie,
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie