Monter plyt gipsowych/plasterboard'ow

2B Interface Ltd

Bedford, MK41 7PH, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy monterow plyt gipsowych z doświadczeniem w montarzu i plyt gipsowych/regipsow/plasterboard'ow oraz budowie scianek dzialowych do fabryki produkujacej prefabrykowane elementy dla budownictwa. Fabryka zlokalizowana jest w Bedford. Perspektywa dlugoterminowego zatrudnienia po okresie wstepnym.

Drywall Fitters

We are looking for Drywall Fitters for a factory manufacturing pre-fabricated units for construction industry. The factory is based in Bedford. Prospect of long term contract for right candidates.

Wymagania

Doswiadzczenie w montarzu i wykonczeniach plyt gipsowych oraz budowie scianek dzialowych

Experience in fitting plasterboards and making partition walls.

Prezentacja firmy

Firma 2B Interface jest brytyjską agencją pracy i agencją rekrutacyjną. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie