Monter płatowców/ ślusarz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mielec

Aktualnie dla naszego Klienta - prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Zadania:

  • Wykonywanie prac z zakresu montażu i obróbki części, podzespołów,instalacji i wyposażenia wyrobów lotniczych zgodnie z obowiązującym procesem technologicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe , preferowane kierunki: mechaniczne, elektryczne, elektroniczne
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z wykonywaniem technicznych prac manualnych
  • Dobra znajomość analizy rysunku technicznego
  • Zdolności manualne i umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi
  • Dokładność i precyzja
  • Umiejętności pracy w grupie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
  • Budowę długofalowej ścieżki kariery
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.