Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), poszukuje dla swojego Klienta kandydatów/ki stanowisko:

MONTER OKNA/ BRAMY/ DRZWI

Nr oferty: MS/10/2016/PL

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

• Montaż okien PCV i drewnianych

• Montaż drzwi i bram

• Przygotowywanie dokumentacji

Wymagania

•Doświadczenie w montażu stolarki otworowej,

•Dyspozycyjność,

•Umiejętność samoorganizacji,

•Silna motywacja do pracy,

•Mile widziana prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•Umowa o pracę,

•Atrakcyjny system wynagrodzeń,

•Realizację aspiracji zawodowych

•Profesjonalne narzędzia do wykonywania pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko pracy oraz numer referencyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy