Monter okien i drzwi - Niemcy

Persona-Direktservice Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: Persona-Direktservice Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką, certyfikowaną agencją zatrudnienia, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Obecnie dla naszego klienta – niemieckiej firmy, zajmującej się od kilkudziesięciu lat aranżacją wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Niemcy (Walsrode, koło Hanoweru)

Obowiązki:

·         Montaż okien i drzwi na miejscu u klientów

·         Wykonywanie pomiarów przed montażem

Wymagania:

·         Znajomość języka niemieckiegow stopniu komunikatywnym –warunek konieczny

·         Doświadczenie przy montażu okien i drzwi

·         Dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna

·         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         wynagrodzenie 12-14 Euro/h brutto

·         samochód służbowy

·         zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

·         długofalową współpracę – po okresie próbnym, umowa na stałe

·         płatne urlopy

·         pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

CV prosimy przesłać poprzez przycisk Aplikuj.

Więcej informacji pod nr tel 571 255 502. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do śledzenia naszych innych ofert pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.