Opis stanowiska pracy

Poszukujemy mechaników monterów, którzy będą uczestniczyli w montażu maszyn, urządzeń przemysłowych oraz konstrukcji stalowych z różnych gałęzi przemysłu.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku minimum 2 lata
- wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego mechanicznego
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- praktyczne doświadczenia jak również fachowa wiedza w zakresie hydrauliki/ pneumatyki/ mechaniki
- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialności, sumienności, rzetelności

Prezentacja firmy

MDS Systems jest firmą usługowo - produkcyjną świadczącą usługi w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji