Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

monter mechanik

Nr ref.: 32453
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:
  • montaż maszyn i urządzeń technicznych zgodnie z dokumentacją
  • nadzór i kontrola ilości wydawanego materiału
  • weryfikacja jakości i kontrola poprawności montażu urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji montażowej
  • udział w próbach i testach gotowych maszyn i urządzeń

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne (mechanika, budowa maszyn)
  • doświadczenie w branży produkcyjnej przy montażu podzespołów maszyn i urządzeń
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość budowy i działania maszyn
  • znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej i podróży służbowych
  • mile widziana znajomość Microsoft Excel oraz umiejętność spawania

Oferta:
  •  współpracę w ramach umowy o pracę
  •  korzystne warunki zatrudnienia
  •  pracę w dużej renomowanej firmie
  •  możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)