Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego klienta na terenie zachodnich Niemiec w okolicach Mainz kandydatów na stanowisko:
Monter mebli / kuchni

Zakres obowiązków:
- montaż mebli oraz kuchni na miejscu u klienta
- transport mebli i pomoc przy przenoszeniu części

Oferujemy:
- wynagrodzenie miesięczne 1.700 – 1.900€ brutto
- dodatki za pracę w weekendy
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- umowę na czas określony zgodnie z przepisami polskimi i oddelegowanie do pracodawcy niemieckiego

Wymagania

Wymagane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, przy montażu mebli i kuchni
- podstawowa znajomość praktyczna zagadnień elektrycznych i hydraulicznych
- dobra kondycja fizyczna i dobry stan zdrowia
- komunikatywność i dobra prezencja
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
- preferowani będą kandydaci ze znajomością niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym (B1)
- preferowani będą kandydaci z wykształceniem w zawodzie stolarz lub pokrewny
- posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 500PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne