Opis stanowiska pracy

Firma produkuje oraz dostarcza pełną gamę maszyn, systemów i technologii do produkcji sklejki i forniru.

Do obowiązków na danym stanowisku należeć będzie:
- montaż maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym
- obsługa elektronarzędzi (szlifierki, piły, zaginarki itp.)

OFERUJEMY:

• zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę. Kontrakt 6 miesięcy.
• praca od zaraz, możliwość pracy stałej
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Wymagania

  •  Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku – min 4 lata
  •  Znajomość rysunku technicznego
  •  Umiejętność wykonywania prac montersko - ślusarskich
  •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  •  Mile widziana umiejętność spawania

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji