MONTER konstrukcji stalowych / SPAWACZ 135/136 -- zagranica NIEMCY

MARWOJ Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w Niemczech w polskim zespole, na stanowisku monter konstrukcji stalowych/spawacz w 2 osobowych grupach. Praca na hali.

Wymagania:

Monter Konstrukcji Stalowych
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- doświadczenia na stanowisku montera
- gotowość do wyjazdów zagranicznych na dłuższy czas
- umiejętność pracy w zespole
- dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
- mile widziana znajomość j.niemieckiego oraz prawo jazdy kat. B

Spawacz: jak wyżej oraz
- sprawne spawanie metodą MAG/MIG
- mile widziana znajomość metody TIG

Prezentacja firmy:

Firma budowlana realizująca projekty w Polsce i poza granicami kraju.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości