Monter konstrukcji stalowych. Praca w Niemczech. Od zaraz.

F.H.U. Adicar Adam Stanikowski

Baden-Württemberg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko monter konstrukcji stalowych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż elementów stalowych hali zgodnie z dokumentacją

Praca na hali.

Wymagania

- umiejętności czytania rysunku technicznego (biegła znajomość)
- umiejętności obsługi elektronarzędzi
- umiejętności pracy w zespole, sumienności oraz dyspozycyjności
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
- własny samochód - mile widziany
- czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny !

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami,
- pomoc osoby polskojęzycznej na miejscu,
- pomoc w zakwaterowaniu

Rekrutujemy wyłącznie na podstawie nadesłanych CV.

TERMINY ROZPOCZĘCIA PRACY :
04.01.2016 (wyjazd z PL najpóźniej 03.01.2016)
11.01.2016 (wyjazd z PL najpóźniej 10.01.2016)

Prezentacja firmy

Wykonawca konstrukcji stalowych świadczący swoje usługi w Polsce i za gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji