Monter konstrukcji stalowych - Dąbrowa Górnicza

Calmtec

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z prowadzoną obecnie rekrutacją poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy w zakładzie w Dąbrowie Górniczej na stanowisko:

SPAWACZ konstrukcji stalowych  MIG/MAG/TIG

MONTER Konstrukcji Stalowych

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Katowicka 11 (teren Mikrohuty)

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za przygotowanie elementów konstrukcji do montażu, montaż konstrukcji stalowych wg obowiązujących norm, praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania monter :

- doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

- umiejętność pracy z narzędziami ręcznymi (m.in szlifierka, frezarka, palnik)

- zdyscyplinowanie, dokładność i skrupulatność

- dobra kondycja fizyczna, zdolności manualne i zmysł techniczny

Mile widziane:

- praktyczna znajomość rysunku technicznego,

- umiejętność trasowania i posługiwania się przyrządami pomiarowymi, obsługa suwnicy sterowanej z poziomu „0”

- dodatkowym atutem będzie umiejętność spawania w jednej z metod (TIG, MAG, lub elektroda).

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie na Śląsku,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat).

Firma oferuje ciekawe i stabilne zatrudnienie, możliwość szkoleń i dalszego rozwoju zawodowego, rynkowy poziom wynagrodzenia odpowiadający kwalifikacjom i zaangażowaniu pracownika

Telefon kontaktowy 796-401-719  Ryszard Strączyński lub 531-667-758 Janusz Śpiewakowski  lub 32 262-94-82

Wymagania

Osoba zatrudniona na stanowisku SPAWACZ będzie odpowiedzialna m.in. za spawanie elementów konstrukcji stalowych ze stali węglowych oraz wysokogatunkowych wg obowiązujących norm, praca z rysunkiem technicznym.

Opis stanowiska:

- spawanie konstrukcji stalowych

- przygotowanie materiału do spawania

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku spawacza (min. 3 lata)

- aktualne uprawnienia spawalnicze (certyfikaty na metody MIG, MAG)

- dbałość o właściwy stan techniczny stanowiska pracy, rzetelność i sumienność

Prezentacja firmy

Calmtec to firma zajmująca się wykonawstwem konstrukcji stalowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji