MONTER KONSTRUKCJI - SKRĘCANIE NA BUDOWACH

IPF GROUP S.A.

FRANCJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF GROUP

SZUKAMY PRACOWNIKÓW DO SKRĘCANIA KONSTRUKCJI STALOWYCH NA TERENIE FRANCJI.

WYNAGRODZENIE 1650 euro netto miesięcznie
100 EURO WIĘCEJ DLA OSOBY ZE ZNAJOMOŚCIĄ J.ANG BĄDŹ FRANCUSKIEGO
-stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
-zapewniony dojazd (autokar lub własny samochód-umowa na amortyzacje i kilometrówkę)
-zapewniamy zakwaterowanie z możliwością zakupu i zwrotu za internet
-39 godzin pracy
-zorganizowany dojazd do pracy
-możliwość zaliczek 2 razy w miesiącu

Wymagania

-DOŚWIADCZENIE W SKRĘCANIU KONSTRUKCJI MIN. 2 LATA
-UPRAWNIENIA Z ZWYŻKI-PODNOŚNIKI KOSZOWE
-PRAWO JAZDY KAT.B
-GOTOWOŚĆ DO SZYBKIEGO WYJAZDU

-MILE WIDZIANY KOMUNIKATYWNY J.ANGIELSKI BĄDŹ FRANCUSKI

-Proszę wysłać CV oraz referencje lub świadectwa pracy lub kontrakty potwierdzające doświadczenie

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria