Monter konstrukcji przemysłowych - nawet do 2400 euro netto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bilzen, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Bilzen, Belgia

Zadania:
- montowanie wyposażenia samochodów transportowych
- drobne naprawy narzędzi budowlanych
- dbanie o czystość oraz dobry stan narzędzi
- inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- umiejętność wykonywania drobnych napraw elektrycznych
- znajomość podstaw pneumatyki
- mile widziane doświadczenie przy naprawie sprzętów typu: kosiarki, wózki widłowe, itp.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie w wysokości 12,50 - 14,00 euro brutto za godzinę (w zależności od posiadanego doświadczenia)
- benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej
- opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz zorganizowanie zakwaterowania

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy