Monter Konstrukcji Budowlanych - Rolety Okna Drzwi

EST Sp. z o.o.

59-900 Zgorzelec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma EST Sp. z o.o. założona przez braci Romana i Jarosława Ostalskich w XII 2013 roku.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażach stolarki okienno drzwiowej oraz ogrodów zimowych od 1999 roku.
Wykonujemy profesjonalne montaże na terenie Polski i poza granicami kraju ( Niemcy ).
Dysponujemy wiedzą i sprzętem, zatrudniamy osoby rzetelne, uczciwe i pracowite.
Misja Firmy:
Pomagamy zbudować niezależność od dostaw i cen energii, budujemy dodatkowe źródło dochodu.

Firma EST Sp. z o.o. ze Zgorzelca, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:
Monter Elementów Konstrukcji Budowlanych, rolety, okna, drzwi, itp.

Miejsce pracy: Zgorzelec.
Praca stała: od zaraz.

Opis Stanowiska:
Praca u klienta w domu, na placu budowy lub w zakładzie
Możliwość pracy wyjazdowej trwającej od 1 do 5 dni także poza granicami kraju
Godz. pracy Poniedziałek - Piątek od 8.00-16.00

Obowiązki:
Prawidłowy i bezpieczny montaż zgodny z instrukcją montażu lub wytycznymi przełożonego z zachowaniem zasad BHP
Zorganizowanie pracy na zajmowanym stanowisku
Natychmiastowe informowanie przełożonego w przypadku wystąpienia problemów lub niepewności związanych ze sposobem montażu itp.

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie w pracach konstrukcyjno-montażowych lub wykształcenie
Prawo jazdy
Znajomość branży
Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
Osoba chcąca podnosić kwalifikacje zawodowe
Osoba solidna, odpowiedzialna, zorganizowana
Osoba samodzielna potrafiąca zarządzać swoją pracą
Osoba nastawiona na rozwój swój i firmy
Punktualność i dyspozycyjność
Chęć podjęcia pracy od zaraz

Oto co możemy Ci zaoferować:
- pracę w firmie z tradycjami, nakierowanej na rozwój
- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności i zaangażowania
- wyjazdy służbowe płatne dodatkowo
- możliwość awansu na stanowisko Brygadzisty
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia)

Sposób aplikowania:
Jesteś zorganizowanym i odpowiedzialnym fachowcem? Kierujesz się w życiu zasadami i etyką pracy?
Można na Tobie polegać?
Jeśli tak, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!
Czekam na Twoje zgłoszenie!

Prezentacja firmy

Firma EST Sp. z o.o. założona przez braci Romana i Jarosława Osta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie