Monter klimatyzacji oraz wentylacji

PRAVA

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię do montażu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i uruchomienia urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych
  • Serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych
  • Obsługa klienta

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu chłodnictwa, elektryki i automatyki przemysłowej
  • Ogólna wiedza budowlana
  • Mile widziane  - doświadczenie w montażu urządzeń chłodniczych przemysłowych lub komercyjnych
  • Mile widziane  - doświadczenie w serwisie urządzeń chłodniczych przemysłowych, komercyjnych
  • Umiejętność naprawy lub wymiany podzespołów mechanicznych i elektrycznych
  • Umiejetność posługiwania się elektronarzędziami
  • Kreatywność, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy:

  • Szkolenia z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji
  • Regularność i terminowość wypłat
  • Możliwość uzyskania premii
  • Nienormowany czas pracy
  • Samochód służbowy
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Wymagania

  • uczciwy
  • bez nałogów
  • dyspozycyjny
  • umiejetności ogólnobudowlane
  • prawo jazdy
  • zdolności manualne
  • duża chęć poszerzania swoich umiejętności
  • dbający o ład i porządek
  • szanujący powierzone mienie

Prezentacja firmy

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą ofertę z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie