Monter/-ka sprzętu AGD

Human & Hunter Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Miejsce pracy: Siewierz

Zadania:

  • Montaż sprzętu AGD
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Praca zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • Praca na stanowisku produkcyjnym

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym
  • Zdolności manualne
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania instrukcji i pracy zgodnie z instrukcjami
  • Doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Zorganizowane przewozy pracownicze: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Ogrodzieniec, Myszków, Częstochowa
  • Wdrożenie i kilkudniowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.