Monter izolacji Przemysłowych/Blacharz

GVI Isolatietechniek V.O.F.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

GVI Isolatietechniek jest renomowaną firmą która ma już ponad 15 lat doświadczenia w izolowaniu. Aktualnie poszukujemy monterów izolacji z doświadczeniem w montażu izolacji ciepłochronnych, zimnochronnych, izolacji urządzeń, zbiorników, rurociągów, armatury przemysłowej, kanałów spalinowych i powietrza, kotłów, turbin i Armaflex.

Praca polega na izolowaniu rur w różnych projektach na terenie centralnej Holandii.

Wymagania:
Doświadczenie z izolacją kauczukową typu Armaflex lub izolacji przemysłowej (warunek konieczny).
Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego.
Własny transport będzie dużym atutem.
Mile widziany certyfikat VCA.

Oferujemy:
Umowę na holenderskich warunkach.
Prace dla renomowanej holenderskiej firmy.
Zakwaterowanie, które opłaca pracodawca.
Praca gwarantowana na minimum 1 rok.
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie.

Prezentacja firmy

GVI Isolatietechniek jest renomowaną holenderską firmą, która ma ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
7 695PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie