Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: montaż instalacji wod-kan na oczyszczalniach ścieków, prace montażowe, instalacyjne w terenie a także przygotowywanie zamówień materiałowych. Do obowiązków będzie należał także nadzór nad pracownikami i organizacja pracy zespołu montażystów.

Wymagania

- doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
- znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- znajomość przepisów BHP
- prawo jazdy kat. B (wskazane)
- mile widziane uprawnienia spawalnicze
- dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność i sumienność

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 15 stycznia 2015r.

Prezentacja firmy

Firma Inter-Aqua wykonuje projekty koncepcyjne, technologiczne, i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis