MONTER instalator sieci teletechnicznej

Centrum Handlu Internetowego Anna Sitkiewicz

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma trudniąca się pracami instalatorskimi zatrudni pracowników fizycznych

do pracy przy budowie sieci teleinformatycznych (kable światłowodowe w budynkach na terenie Wrocławia)

poszukujemy osób do prac w zespołach monterskich
zapewniamy przeszkolenie oraz wszelkie narzędzia do pracy.

mile widziana znajomość zagadnienia okablowania światłowodowego.

praca łatwa.

zakres czynności

- Budowa pionów z listew, rurek PCV

- Wciąganie kabli światłowodowych w pionach teletechnicznych, kanalizacji teletechnicznej.

- spawanie światłowodów

praca fizyczna na terenie Wrocławia

wymagana umiejętność myślenia przy pracy, solidność

wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B

praca od zaraz!!!

praca na stałe, nie w charakterze dorywczym, prosimy zatem o oferty jedynie osoby zdecydowane podjęciem pracy na poważnie.

Zachęcamy do składania swoich kandydatur, praca od zaraz

zapraszamy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, wykonawstwem oraz bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie