Monter instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i grzewczych.

Itrons Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
Montaż i naprawa urządzeń sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych
Prowadzenie nowych podłączeń instalacji c.o., sieci cieplnych i wodnych
Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenia min. zawodowego
Doświadczenia w pracy na ww. stanowisku
Umiejętności czytania rysunku technicznego
Umiejętność spawania - mile widziana
Prawo jazdy kat. B oraz samochód mile widziane

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej podając w temacie maila nr referencyjny

Prezentacja firmy

Głównym zadaniem firmy jest montaż systemów klimatyzacyjnych i we... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie