Monter instalacji wentylacji

P&M Group Sp. z o.o.

51-130 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma instalacyjna, zajmująca się wykonywaniem instalacji w budynkach przemysłowych, zatrudni montera instalacji wentylacji. CV prosimy wysyłać na adres email, listownie lub osobiście po kontakcie telefonicznym. Zakres działalności Dolny Śląsk, Opolskie, Górny Śląsk.

Wymagania

  • doświadczenie w dziedzinie montażu instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • dyspozycyjność - możliwość wyjazdów w delegacje
  • odpowiedzialność
  • samodzielność

Prezentacja firmy

Firma instalacyjna, zajmująca się wykonywaniem wszystkich instalacji san... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie