Monter instalacji sanitarnych

F.U.H. EVE-ROM

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

Nazwa stanowisk : Monter instalacji sanitarnych

Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny

Zmianowość: jedna zmiana

wymagane doświadczenie : brak ( mile widziane doświadczenie
jako instalator)

miejsce wykonywania pracy: Kędzierzyn-Koźle ( Okolice )

preferowany poziom wykształcenia: średnie

wymagane dokumenty: cv+ list motywacyjny

zakres obowiązków: praca w charakterze pomocnika instalatora. przygotowywanie stanowiska pracy, obsługa urządzeń, maszyn do robót instalacyjnych.

wysokość wynagrodzenia netto : ( do negocjacji )

Prezentacja firmy

Firma instalacyjna Eve-Rom posiada ponad 30 lat doświadczenia w b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie