Monter instalacji sanitarnych/Hydraulik

J-C Services Sp. z o.o. Sp. k.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma J-C Services poszukuje hydraulików do pracy w Szwecji przy budowie domów i apartamentów oraz przy ich remontach. Nie jesteśmy agencją pracy ale firma działająca na rynku Szwedzkim jako samodzielny podwykonawca.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą oferta czekamy na twoje CV.

Opis stanowiska pracy:

- Montaż i naprawa instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych

- Praca według rysunku technicznego

- Lutowanie oraz skręcanie rur

- Zgrzewanie rur pp

- Zaciskanie rur miedzianych i plastikowych

Wymagania:

- Doświadczenie minimum 3 lata

- Znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY

- Znajomość rysunku technicznego

- Znajomość systemu PEX, ALUPEX

- Wykształcenie kierunkowe - mile widziane

Oferujemy:

- Legalne, stabilne zatrudnienie

- Stawkę godzinową 175 SEK/h (brutto)

- Możliwość nadgodzin

- Bezpłatne zakwaterowanie

- Bezpłatne przejazdy

- Profesjonalne narzędzia oraz dobrej jakości odzież roboczą

Wymagane dokumenty:

- CV w języku angielskim

- Dokumenty potwierdzające dotychczasowe doświadczenie zawodowe

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą która od 10 lat prężnie działa w branży izolacji przemysł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
75PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie