Monter instalacji sanitarnych / Hydraulik

Instal Service S.C.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma INSTAL SERVICE S.C. posiadająca kilkudziesięcioletnie doświadczenie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • wykonanie zadań związanych z montażem i wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych i technologicznych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,(mile widziane)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych/hydraulika lub pokrewne,
  • znajomość branży sanitarnej i grzewczej ,
  • podstawowa wiedza o hydraulice
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy w zespole.
  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej bądź chęć założenia

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, firmie instalacyjno- budowlanej,
  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,
  • uzgodniona forma zatrudnienia,
  • wynagrodzenie terminowo wypłacane.
  • Zakwaterowanie i dojazd do pracy na terenie Belgii
  • Stawka godzinowa 15-17 Euro
  • Możliwość pracy w soboty i nadgodzin

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w tytule wpisując "Monter instalacji sanitarnych".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne