Monter instalacji LPG - autoryzowany serwis STAG

Auto Artmot

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis LPG, autoryzowany serwis AC STAG, zatrudni doświadczonego montera samochodowych instalacji gazowych na stanowisko monter / kierownik serwisu.

Wymagania

Wymagamy minimum kilkuletniego doświadczenia w pracy z instalacjami LPG różnych marek. Wymagana duża samodzielność oraz doskonała znajomość instalacji AC STAG.

Oferujemy komfortowe warunki pracy w nowoczesnym i dobrze wyposażonym obiekcie. Zapewniamy sprzęt potrzebny do pracy. Umowa na pełny etat. Wynagrodzenie podstawowe 2800 / 3000zł ("na rękę", praca od 8 do 16 godziny, soboty płatne dodatkowo) + premie + szkolenia.

Więcej informacji pod telefonem.

Prezentacja firmy

Firma AUTO ARTMOT działa na rynku od 1992 roku, tak więc w branży motor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne