Opis stanowiska pracy

• Prace monterskie związane z montażem, demontażem, remontem, konserwacją urządzeń i instalacji gazowych
• Wykonywanie robót montażowych oraz eksploatacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz zakwalifikowanych do czynności gazoniebezpiecznych i niebezpiecznych,
• Likwidacja awarii i nieszczelności na systemie przesyłowym gazu,
• Udział w rozruchach nowo wybudowanych obiektów systemu przesyłowego,
• Kontrola wyznaczonych urządzeń technologicznych, przeprowadzana zgodnie z harmonogramem i obowiązującymi instrukcjami,
• Uczestnictwo w pracach brygad technologicznych w ramach oględzin, napraw i konserwacji stacji gazowych

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
• Doświadczenie związane z obsługę gwintownic,
• Doświadczenie w spawaniu elektrodą otuloną (metoda 111)
• Mile widziane uprawnienia spawalnicze (metoda 131-MIG oraz 141- TIG)
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Prawo jazdy
• Samodzielność

Prezentacja firmy

Forglass Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą remontują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis