Opis stanowiska pracy

Monter instalacji CO, CT
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Firma SolAir Instalacje Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim poszukuje kandydatów na stanowisko: monter instalacji CO, CT

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało montowanie instalacji CO, CT na budowach na terenie kraju.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
- możliwość zdobycia doświadczenia
- zakwaterowanie podczas pobytu na wyjazdach delegacyjnych
- diety rozliczające wyjazdy delegacyjne

Osoby spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie CV z podaniem stanowiska w tytule maila oraz dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Wymagania

Wymagania
- wysoka motywacja i chęć do pracy
- odpowiedzialność, dokładność, niezawodność
- doświadczenie Zawodowe
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma Solair Instalacje rozpoczęła działalność w 2005 roku. W pie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie