Monter fasad szklanych i aluminiowych

Semi Polska Sp. z o.o.

Londyn UK, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą od lat wykonującą ambitne projekty budowlane na terenie całego świata. W zawiązku z realizacją prac montażowych w zachodnim Londynie firma poszukuje na okres 4-6 miesięcy, pracowników na stanowisko montrer fasad szklanych . Prace zwiazane z montazem konstrukcji aluminiowo - metalowej , montaz paneli, modulow szklanych i panelowych.

legalne zatrudnienie
kontrakt na czas trwania budowy według prawa w Wielkiej Brytanii
bezpłatne zakwaterowanie na obozowisku przy budowie
pokrycie kosztów przelotu z Warszawy do Londynu oraz powrót po zakończeniu kontraktu
pokrycie kosztów i przeprowadzenie formalności związanych z otrzymaniem National Insurance Number
pokrycie kosztów i przeprowadzenie formalności związanych z akredytacją w sektorze budowlanym (kursy HST, egzaminy CITB i karty CSCS niezbędne w UK do pracy w budownictwie )
w indywidualnych przypadkach dodatkowe kursy i szkolenia (IPAF,PAL etc.)
wsparcie logistyczne naszych polskojęzycznych pracowników
wynagrodzeni miesięczne, 8,5€ na godzine netto.

Wymagania

minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie montera fasad szklanych i/lub aluminiowych
mile widziane doświadczenie w pracy za granica przy dużych komercyjnych projektach których fasady kryte były w systemie ALUCOBOND , SHUCCO lub w podobnym systemie fasadowym
umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
mile widziany certyfikat IPAF uprawniający do obsługi samojezdnych platform podnośnikowych
posiadanie karty CSCS oraz znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma z siedziba w Poznaniu majaca placowki na w kilku panstwach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
6 miesiecy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie