Monter Domów Szkieletowych, Prefabrykowanych i Drewnianych

HusArt Sp. z o.o.

Krotoszyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma HusArt Sp.zo.o. zajmuję się budową domów szkieletowych w prefabrykacji drewnianej. Poszukuje osób do montażu i produkcji domów w Polsce i zagranicą.
Oferujemy dobre wynagrodzenie oraz docelowo Umowę na czas nieokreślony.
Miejsce wykonywania produkcji: woj. Świętokrzyskie i Wielkopolskie

Wymagania

Doświadczenie w montowaniu domów prefabrykowanych
Umiejętność wykonywania domów szkieletowych
Znajomość rysunków technicznych i technologii
Dyspozycyjność i odpowiedzialność
Udokumentowane doświadczenie zawodowe
Dbałość o powierzony sprzęt i miejsce pracy
Mile widziana ale nie obowiązkowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą składającą się z ludzi posiadających duże doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie