Opis stanowiska pracy

Firma z branży System Integrator z siedzibą w Polkowicach, działająca zarówno na rynku polskim jak i światowym, produkująca automatyczne/zrobotyzowane linie przemysłowe poszukuje kandydatów na stanowisko:

Montażysta

Miasto: Polkowice

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Montaż maszyn dla produkcji przemysłowej
  • Czytanie i analiza rysunków technicznych / planów konstrukcyjnych
  • Rozpoznawanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych / usterek (zmysł techniczny)
  • Konserwacja i naprawa, optymalizacja procesów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne: mechatronika lub mechanika i budowa maszyn
  • Praktyczna znajomość zasad budowy maszyn produkcyjnych i instalacji przemysłowych w zakresie mechaniki
  • Znajomość oprogramowania CAD (preferowany Solidworks)
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, zdolności manualne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

Oferujemy

  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów
  • Dogodne warunki pracy
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Wynagrodzenie do 5 000 zł / miesięcznie (Brutto)
  • Zapewniamy zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką z branży automatyki przemysłowej, projektujemy, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Praca na produkcji