Montażysta systemów elewacyjnych

Fulco Technologie Budowlane Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: Fulco Technologie Budowlane Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FULCO TECHNOLOGIE BUDOWLANE Sp. z o.o. specjalizują się w realizacji elewacji wentylowanych poszukuje Montażystów

Obecne miejsce realizacji: Poznań

Zakres obowiązków

  • Montaż systemowych elewacji wentylowanych (podkonstrukcja aluminiowa, wełna, płyty)
  • Realizacja prac montażowych na rusztowaniach
  • Proste prace ogólnobudowlane

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na inwestycjach budowlanych
  • Doświadczenie w pracy na rusztowaniach
  • Dyspozycyjność w codziennej pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna adekwatna do wykonywanej pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w montażu elewacji wentylowanych
  • Wiedza techniczna w zakresie elewacji wentylowanych
  • Aktualne badania wysokościowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia w tym umowę o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności