Montażysta stoisk targowych

GBO

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma GBO zatrudni pracowników do montażu stoisk targowych.

Opis stanowiska
- montaż stoisk targowych i wystawienniczych

Wymagania:

- samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność
- doświadczenie w branży targowej
- mile widziane prawo jazdy kategorii "B"
- gotowość do częstych kilkudniowych wyjazdów
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
- szybkiej adaptacji do nowych warunków,

Oferujemy:
- pracę w młodym dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od realizacji powierzonych zadań.

Za wszystkie nadesłane aplikacje serdecznie dziękujemy. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do dokumentów następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997)”

Prezentacja firmy

GBO jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w dziedzinie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie