MONTAŻYSTA STOISK TARGOWYCH - praca dorywcza

Proarte Media

41-940 PIEKARY ŚLĄSKIE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma PROARTE poszukuje osób do pracy dorywczej w okresach zwiększonej ilości zleceń.

Mile widziane osoby dyspozycyjne, które mogłyby pomagać wg. zapotrzebowania.

Miejsce pracy - siedzibia firmy w Piekary Śląskich oraz prace wyjazdowe.

Do obowiązków osób zatrudnionych należeć będzie m.in.:
- przygotowanie elementów stoisk targowych,
- pakowanie, załadunek i rozładunek,
- montaż stoisk zgodnie z planami,
- demontaż konstrukcji targowych,
- prace przygotowawcze i naprawcze, czyszczenie elementów
- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność,
  • dbałość o otoczenie pracy,
  • gotowość do podróży – montaże w różnych miastach Polski i Europy.

Mile widziane doświadczenie przy podobnych pracach oraz prawo jazdy kat. B, (kat. C będzie dodatkowym atutem).

*ze względu na specyfikę branży wystawienniczej możliwa praca w weekendy.

Prezentacja firmy

PROARTE MEDIA<br/><br/>Wieloletnia obecność na rynku wystawiennic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie