Montażysta przydomowych oczyszczalni ścieków i zbiorników

MPI s.c.

Zakrzewo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie, koordynowanie i wykonywanie montaży przydomowych oczyszczalni ścieków i systemów do zagospodarowania deszczówki

• wykonywanie prostych napraw urządzeń wykorzystywanych w oczyszczalniach

• prowadzenie dokumentacji związanej z montazami

• zarządzanie magazynem materialów i narzedzi

• przeprowadzanie innych drobnych prac montażowych i instalacyjnych,

Wymagania

• preferowane wykształcenie instalacyjne lub budowlane (min wykształcenie średnie)

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

• znajomość technologii prac montażowych przydomowych oczyszczalni ścieków

• umiejętność posługiwania się wkrętarką, wiertarką, młotem pneumatycznym, zagęszczarką i innymi narzędziami

• podstawowa znajomość budowy oczyszczalni, pomp, dmuchaw

• prawo jazdy kategorii B, gotowość do podróży służbowych

• łatwość przyswajania nowej wiedzy

• rzetelność, cierpliwość, uczciwość, skrupulatność, pogoda ducha

• podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – mile widziana

Prezentacja firmy

Firma MPI s.c. od kilku lat zajmuje się doborem, specyfikowaniem,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie