Montażysta ogrodzeń betonowych okolice Szamotuł

M.P. Polraj

64-514 Pamiątkowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy montażystów ogrodzeń betonowych.
Oferujemy stabilną pracę od poniedziałku do piątku (ew. sobota) w systemie jednozmianowym, możliwość pracy w nadgodzinach, Możliwość wyjazdów w delegacje zagraniczne Francja, Niemcy.

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w zorganizowanym zespole pracowniczym
• Do firmy dogodny dojazd PKP - 20min

Wymagania

- Doświadczenie
- Sumienność i umiejętność organizacji pracy
- Zdolności manualne
- Dyspozycyjność
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy Kat: B

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjnym i nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma MP.POLRAJ M.PŁACHETKA powstała w 1993r. Ogrodzenia betonowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie