montażysta instalacji (delegacja na terenie Niemiec)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Brodnica / delegacja na terenie Niemiec, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji z Brodnicy, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Nr ref.: 27877
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Brodnica / delegacja na terenie Niemiec

Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji w tunelach autostradowych na terenie Niemiec
  • nadzór nad realizacją zamówienia

Oczekiwania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek niezbędny)
  • doświadczenie w pracy jako montażysta lub spawacz lub ślusarz
  • gotowość do 2-miesięcznej delegacji na terenie Niemiec
  • umiejętność pracy w grupie

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejazd, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem
  • możliwość zatrudnienia na stałe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)