Montażysta Hal Namiotowych

Namplan

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy chętne osoby do pracy przy montażach hal namiotowych. Praca dorywcza/sezonowa lub dla zdecydowanych na stałe.

Osoby chętne powinny charakteryzować się wysoką sprawnością fizyczną i wytrwałością. Praca w różnym wymiarze godzin. Stawki godzinowe. Wymagana dyspozycyjność. Praca wyjazdowa.

dla ambitnych o największym poziomie pojęcia zasad pacy, oferujemy możliwość awansu na brygadzistę.

dodatkowym atutem jest prawo jazdy kat B,C, C+E

chętnych zapraszamy codziennie w godzinach 8-16 na terenie firmy.
Jastrzębie Zdrój/Borynia ul. 3 Maja 29 NAMPLAN Roman Kulczycki

Nie wymagamy doświadczenia tylko chęci do pracy!!

sprawność fizyczna
nienaganny stan zdrowia
dyspozycyjność
wytrwałość

CHĘCI DO PRACY!!!

Wymagania

wytrwałość

Prezentacja firmy

Produkcja Sprzedaż Wynajem - Hale Namiotowe - Plandeki

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
sezonowa/stała
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia