Montażysta - branża elektroniczna (umowa o pracę)

Beetsma Sp. z o.o.

Elbląg, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej. Agencji 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze usług pracy.

Nasz Klient jest światowej klasy dostawcą usług w całym łańcuchu dostaw, poczynając od projektu produktu, poprzez opracowanie linii produkcyjnej, produkcję, aż po kompleksowe usługi dystrybucyjne i logistyczne. Firma realizuje zamówienia dla znanych na całym świecie marek m.in. z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej oraz elektroniki użytkowej. Na terenie parku przemysłowego firmy znajdują się dwa budynki produkcyjne o powierzchni 50 tys. m².

Obecnie, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Operator Produkcji

Miejsce pracy: Tczew (dla kandydatów z Elbląga i Pasłęka oferujemy dojazd do firmy i z powrotem)

Opis stanowiska:

- montaż części w procesie produkcji podzespołów elektronicznych

- kontrola jakościowa wykonanych elementów

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

- ekonomiczne wykorzystywanie komponentów w procesie montażu

- przestrzeganie planu produkcyjnego i postępowanie zgodnie z instrukcją stanowiskową

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie - UMOWA O PRACĘ!

- wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki za pracę w nocy i nadgodziny

- opiekę kadrowo-płacową

- szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikację

- długotrwałą współpracę w renomowanej firmie, z możliwością awansu na stanowiska specjalistyczne

Wymagania:

- bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- wysoka kultura osobista

- doświadczenie w pracy na montażu udokumentowane - min. 2 miesiące

- pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy oraz zaangażowanie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne