montażysta bram okien rolet

Allbud

Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ALLBUD zatrudni montażystę stolarki otworowej do budynków jednorodzinnych i przemysłowych.
Miejsce pracy – Niepołomice

Obowiązki:
- codzienne wyjazdy do klientów na terenie polski południowej
- montaż: bram, okien, rolet zewnętrznych i wewnętrznych,drzwi, ogrodzeń, automatyki i sterowania do stolarki otworowej
- serwis/naprawa: bram, okien, rolet, automatyki
Wybranym kandydatom oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Wymagania

Wymagania:
- minimum rok doświadczenia w branży stolarki otworowej lub na budowie
- brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej i pracy na wysokości
- NIEKARALNOŚĆ (przy zatrudnieniu wymagane zaświadczenie o niekaralności).
Możliwość podjęcia współpracy z brygadami posiadającymi własny sprzęt oraz samochód.

Prezentacja firmy

ALLBUD jest autoryzowanym Partnerem handlowym i serwisowym firmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie