Montaż produktów (wystawki sklepowe) z j.angielskim

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla swojego klienta w Tilburgu osobę do składania różnych części produktów (z przeznaczeniem na wystawki sklepowe) na podstawie prostego rysunku technicznego.

Do zadań pracownika na tym stanowisku oprócz montażu będzie należała kontrola pracy współpracowników pod względem realizacji norm oraz raportowanie koordynatorowi.

Praca na dłuższy okres czasu.

Wymagania

* j. angielski na poziomie minimum bardzo dobrym weryfikowany podczas testu językowego
* doświadczenie w pracach montażowych na podstawie prostego rysunku technicznego
* samodzielność w pracy
* doświadczenie w aspekcie pracy team leadera będzie dodatkowym atutem
* prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka