MobilnyPrzedstawiciel Handlowy

BS System Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś dobrze zorganizowany(a) i chcesz osiągać coraz lepsze wyniki?
Dołącz do naszego zespołu. Z nami będziesz mógł(a) rozwijać swoje kompetencje i jednocześnie realizować swoje ambicje.

W imieniu firmy Adalbert,s, producenta wysokogatunkowych herbat, poszukujemy prawdziwych handlowców, którzy czerpią przyjemność z kontaktu z ludźmi i codziennie rano wstają wyłącznie prawą nogą.

Do obowiązków będzie należało:
budowanie rynku sprzedaży dla produktów Klienta w regionie Wielkopolskim, poprzez:
- przejecie pod opiekę grupy sklepów, które już z nami współpracują,
- pozyskiwanie nowych punktów zainteresowanych sprzedażą,
- współpraca z lokalnymi dystrybutorami,
- dbanie o stany magazynowe oraz ekspozycję produktów w sklepach,
- organizowanie i nadzór nad akcjami promocyjnymi,
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie (pełny etat, motywacyjny system wynagrodzeń czyli pensja plus premia uzależniona od osobistych wyników w sprzedaży),
- szkolenia branżowe i handlowe stale podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- realną szansę awansu na Menadżera Regionalnego,
- samochód osobowy, urządzenie mobilne,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG
- sumienności, odpowiedzialności, zaangażowania w wykonywane zadania
- samodzielności i zorientowania na cel
- znajomość regionalnego rynku spożywczego
- zdolności organizacyjnych i komunikatywności
- kreatywności i umiejętności budowania trwałych relacji z Klientami
- prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
- wykształcenie minimum średnie

Prezentacja firmy

Usługi rekrutacyjne, doradztwo biznesowe. <br/>Wsparcie sprzedaży. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi