Opis stanowiska pracy

  • badanie potrzeb klientów i oczekiwań pod kątem szkoleń twardych
  • aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie usług szkoleniowo- doradczych, audytowych
  • spotkania z klientami B2B w sektorze budżetowym oraz komercyjnym
  • przygotowywanie oferty i prezentacji handlowych
  • prezentowanie i sprzedaż szkoleń z dziedziny Prawa Pracy, Prawa Podatkowego, Kadr i Płac, zamówień publicznych, zmian w przepisach
  • aktywne uczestnictwo w odprawach handlowych, szkoleniach, spotkaniach służbowych
  • bieżące raportowanie z prowadzonych działań i wyników do bezpośredniego przełożonego
  • współpraca z zespołem szkoleniowym

Oferujemy:

  • Do dyspozycji niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop
  • Stałe wynagrodzenie + premie od sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług szkoleniowych lub innych
  • wysokie zdolności komunikacyjne i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość aplikacji MS Office
  • otwartość, zaangażowanie, chęć rozwoju

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia