Mobilny Specjalista ds. sprzedaży usługi finansowych

General Credit Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska firma działająca na rynku usług finansowych, która współpracuje z największymi polskimi bankami poszukuje pracowników na stanowisko:

Mobilny Specjalista ds. Sprzedaży Usług Finansowych.

Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

  • podpisywanie umów kredytowych Klientów zdobytych przez Call Center,
  • aktywną sprzedaż usług finansowych,
  • udział w budowaniu procesu kredytowego,
  • ścisłą współpracę z największymi polskimi bankami.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • poszukuje pracy pełnej wyzwań,
  • chce się rozwijać w branży usług finansowych,
  • łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie,
  • posiada wiedzę nt. usług finansowych,
  • poświęca się dla pracy,
  • chce zarabiać kwoty, które pozwolą na spokojne życie i inne udogodnienia,
  • ceni sobie pracę w miłej, luźnej atmosferze, gdzie każdy jest sobie równy,
  • posiada prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny!!!),

to złóż do nas CV - nie pożałujesz!!!

Jako firma niekonwencjonalna oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • wsparcie sprzedażowe zespołu call center,
  • wsparcie Dyrektora Pionu Sprzedaży,
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe,
  • pracę w miłej atmosferze w centrum Łodzi,
  • dla najlepszych możliwość awansu i otrzymania samochodu służbowego z własnym miejscem parkingowym.

Zachęcamy do wysyłania CV wraz ze zdjęciem i klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

General Credit tworzą ludzie doświadczeni oraz pełni pasji …<br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia zależna od jakości pracy i wyników.
Branża / kategoria:
Praca Bankowość