Mobilny koordynator dystrybucji

Profect

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś skuteczny i uporządkowany, a do tego lubisz planować, organizować i pilnować porządku, to mamy dla Ciebie wyzwanie.

Budujemy dział dystrybucji dla naszego nowego projektu i szukamy skutecznego koordynatora, który będzie w terenie nadzorował kilkunastoosobowy zespół dostarczający nasze czasopisma do odbiorców.

Coraz Lepsze Media to część Grupy Coraz Lepsza Firma. Wydajemy czasopismo biznesowe dostarczane do wszystkich firm w Lublinie, Świdniku i okolicach. W przyszłości będziemy ten zasięg intensywnie poszerzać.

Wymagania

Twoje zadania:
- zaplanowanie skutecznego dostarczenia czasopisma do firm (praca z bazą danych i mapą) zgodnie z harmonogramem
- rozdzielenie zadań dla poszczególnych osób, by uzyskać maksymalną wydajność
- bieżący nadzór w terenie nad zespołem dostarczającym i pilnowanie zgodności działania zespołu z naszymi zasadami i procedurami
- aktualizacja i analiza bazy danych odbiorców
- raportowanie wyników do zarządu

Nasze oczekiwania:
- umiejętności organizacyjne
- dbałość o procedury, normy i zasady
- umiejętność radzenia sobie z trudnościami i poszukiwania sprawdzonych rozwiązań
- nastawienie na szybkie, skuteczne i wydajne działanie
- praktyczne podejście do pracy

Mile widziane:
- własny samochód (firma pokryje koszty paliwa)

Oferujemy:
- pracę w dobrze zorganizowanej i uporządkowanej firmie
- jasne oczekiwania i obiektywne normy oceny pracy
- czas pracy: od poniedziałku do piątku 9.00-17.00
- wynagrodzenie początkowe na poziomie 2000 zł netto
- rodzaj umowy: umowa zlecenie

Przyślij nam swoje CV i list motywacyjny (wyjaśnienie, dlaczego to właśnie Tobie, powinniśmy powierzyć to wyzwanie)

Prezentacja firmy

Coraz Lepsza Firma powstała dlatego, że wierzymy w to, że jeśli świat wo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka