Opis stanowiska pracy

Centrum Usług Finansowych działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa.
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Mobilnego Doradcy Klienta z okolic Wadowic.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• aktywne pozyskiwanie klienta (telemarketing oraz działania zewnętrzne)
• kompleksowa obsługa w zakresie produktów kredytowych
• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• dobrej znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,

• umiejętność budowania długofalowych relacji

• wysoko rozwiniętych zdolności sprzedażowych

• umiejętność pracy pod presją czasu

• Prawa jazdy kategorii B

Wybranym osobom oferujemy:

• Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

• Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

• Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji

• Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających cv i list motywacyjny wraz z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Prezentacja firmy

Firma współpracuje z innymi bankami na zasadzie franczyzy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse