Młodzi, kreatywni i ambitni - pilne!

Klient Infopraca.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Uwaga!

Poszukiwany/ poszukiwana!
Osoba ambitna, kreatywna, chcąca poszerzyć swoje horyzonty i rozpocząć nową karierę!
Jesteś zmęczony nudną pracą w call center?
A może dopiero co skończyłeś studia i jednak chcesz zostać w Polsce?

Ogłaszamy ostatni etap rekrutacji w naszej firmie! Szukamy osób, które:

- nie boją się wyzwań,
- posiadają wykształcenie średnie,
- chcą się uczyć,
- lubią pić kawę,
- cenią sobie pracę z wesołym, młodym i zaangażowanym zespołem.

Możemy zaoferować:

- pracę w międzynarodowym zespole (angielski będzie plusem, ale nie jest warunkiem koniecznym)
- umowę o pracę,
- kawę (dobrą - w zależności od tego kto robi),
- pozytywną atmosferę,
- możliwość rozwoju.

Razem z nami będziesz mieć okazję pracować z ciekawymi ludźmi, tworzyć projekty, zajmować się klientami oraz potrzebną dokumentacją

Wymagania

Czego będziemy wymagać:

- pozytywnego nastawienia (nikt nie chce pracować ze smutasami, prawda?),
- dostępności na pełen etat (ewentualnie 3 pełne dni w ramach pół etatu),
- sumiennego wykonywania swoich obowiązków,
- zdolności komunikacyjnych.

Nie czekaj aż ktoś Cię wyprzedni! Zgłoś się już dzisiaj!

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media