Młodzi i Ambitni - potrzebni od zaraz!

McGregor Language Schools

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś MŁODY I AMBITNY, ale nie masz pracy i chcesz koniecznie to zmienić?
Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:
Kurs języka angielskiego zakończony egzaminem TOEIC lub Kurs obsługi komputera zakończony egzaminem ECDL Core.
Dla 70% Uczestników - kursy zawodowe do wyboru:
Kurs przedstawiciela/ki handlowego
Kurs grafiki komputerowej
Kurs finansowo-księgowy
Kurs prawa jazdy kat. B, kat. C, kat. C+E + egzaminy
Kurs operatora koparki + egzamin
3 miesięczny płatny staż zawodowy lub objęcie pośrednictwem pracy

Dodatkowo:
Stypendium szkoleniowe;
Zwrot kosztów dojazdu na szkolenia;
Zwrot kosztów opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
Ubezpieczenie

Pomożemy Ci zmienić Twoją przyszłość!

Wymagania

Osoba bezrobotna zarejestrowana we właściwych dla miejsca zameldowania Powiatowych Urzędach Pracy powiatów: myślenickiego, limanowskiego, nowosądeckiego, nowotarskiego, tarnowskiego i wadowickiego,
Osoba niepracująca pozostająca bez zatrudnienia, jednocześnie nie zaliczająca się do kategorii bezrobotny, nie wykonująca innej pracy zarobkowej, zdolna i gotowa do podjęcia zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej w co najmniej połowie wymiaru czasu pracy,
Osoba która nie ukończyła 27 roku życia,
Osoba ze statutem absolwenta szkoły lub uczelni wyższej I lub II stopnia – od dnia określonego na dokumencie ukończenia szkoły lub uczelni nie upłynęło 12 miesięcy,
Osoba zamieszkała w rozumieniu Kodeksu Cywilnego na obszarze jednego z powiatów: myślenickiego, limanowskiego, nowosądeckiego, nowotarskiego, tarnowskiego i wadowickiego.

Prezentacja firmy

Szkoła języków obcych w Myślenicach i Limanowej. Języki angielski, niemi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia