Młodszy Ustawiacz Procesu Wtrysku

DPM Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MU/05/DPM

Miejsce pracy: Sosnowiec

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • Wymiana narzędzi (form) na wtryskarkach oraz ustawianie parametrów procesu
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przebiegiem procesu i jakością
  • Dbanie o podnoszenie swoich kwalifikacji, branie udziału w szkoleniach i instruktażach oraz poddawanie się egzaminom sprawdzającym
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej (karty startowe) oraz narzędzi (paszporty form)
  • Aktualizowanie kalendarzy form wtryskowych
  • Bieżąca rejestracja odpadów po procesie wtrysku (przetryski)
  • Sugerowanie ulepszeń związanych z wykonywanymi przezbrojeniami SMED oraz procesem produkcyjnym
  • Przestrzeganie wymogów systemu jakości
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów jakościowych
  • Kontrola i korekta parametrów pracy maszyn mających wpływ na jakość

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza (przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (zdalnie sterowanych)
  • Dokładność, odpowiedzialność, umiejętność przewidywania konsekwencji
  • Umiejętność współpracy z zespołem, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjną lokalizację zakładu pracy (dobre możliwości dojazdu)
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Paczki świąteczne, dofinansowanie do książek szkolnych dla dzieci

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku usług konsultingowych od 1998 roku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria